Ricoh Aficio MPC C2051 Charakterystyka drukarki

Udostępnij

Ricoh Aficio MP C2051 to kolorowa drukarka cyfrowa, dzięki której można zwiększyć produktywność i wydajność biura. Drukarka MP C2051, jak wszystkie urządzenia Ricoh jest wykonana z poszanowaniem środowiska naturalnego. Drukarka MP C2051 została wykonana z dbałością o minimalizację emisji CO2 i optymalizację obiegu dokumentów. Sprawdźmy, co wyróżnia sprzęt MP C2051 spośród innych modeli dostępnych na rynku.

Parametry techniczne drukarki Ricoh MP C2051

Drukarka Ricoh Aficio MPC C2051 jest szybka, wydajna i energooszczędna. Drukuje z prędkością 25 stron na minutę. Wybudzenie z uśpienia zajmuje tylko 10 sekund, a wydrukowanie pierwszej strony 7 sekund. Rozgrzewanie trwa 22 sekundy. Obsługuje formaty papieru A3,A4,A5 i A6. Może drukować zarówno kolorowe, jak i czarne kopie. Drukowane obrazy mają rozdzielczość 1200 dpi, co pozwala na precyzyjne odwzorowanie szczegółów. Szeroki zakres obsługiwanych gramatur nośników, od 52 g/m2 do 256 g/m2, pozwala na drukowanie zarówno na standardowym papierze, jak i na ozdobnych papierach powlekanych i kartonie. W zestawie z drukarką MP C2051 znajduje się finiszer. Jest to specjalny moduł, który pozwala na sortowanie i zszywanie do 500 arkuszy. Podajnik dokumentów obsługuje 50 arkuszy i jest wyposażony w poręczną dźwignię. Na uwagę zasługują również podajnik kopert i wysuwana taca wyjściowa.

Kompaktowa i bezpieczna MPC2051

Kompaktowe wymiary drukarki Ricoh Aficio MP C2051 to coś, co ją wyróżnia. Jest kompaktowa i nie zajmuje dużo miejsca. Jest wszechstronna, ponieważ posiada dodatkowe moduły kopiarki, faksu i skanera. Interfejs USB urządzenia ułatwia jego obsługę i pozwala na synchronizację z siecią bezprzewodową. Jest również w pełni bezpieczne dzięki ochronie przed niepożądanym odczytem lub kopiowaniem. Jest to możliwe dzięki możliwości szyfrowania i nadpisywania danych. Nowoczesne firmy stawiają bezpieczeństwo danych jako najwyższy priorytet. Ten model jest bezpieczny zarówno dla użytkowników, jak i środowiska. Należy zwrócić uwagę na zastosowanie ekologicznych tuszy oraz najniższe zużycie energii elektrycznej. Drukarka może być używana z dedykowaną aplikacją, która pozwala na skanowanie bezpośrednio do poczty elektronicznej i na karty SD. Koszty eksploatacji są niskie - monochromatyczna strona wydrukowana bez papieru kosztuje zaledwie 2 grosze.