Charakterystyka drukarki Ricoh MP 2852

Udostępnij

Ricoh Aficio MP2852 to urządzenie wielofunkcyjne w kolorze czarno-białym, które przebojem wdarło się na rynek drukarek A3. Dzięki temu, że jest kompaktowa, nie zajmuje dużo miejsca i nie ogranicza przestrzeni biurowej. Jest wielofunkcyjna i wszechstronna w użyciu. Ricoh MP 2852 sprawi, że obieg dokumentów w Twojej firmie będzie w 100% zgodny z wymogami RODO.

Najmniejsze urządzenie w klasie formatu A3

Dużą zaletą Ricoh MP 2852 są jego kompaktowe rozmiary. Niewielkie rozmiary urządzenia pozwalają na jego łatwą instalację w każdym biurze. Nie oznacza to jednak, że charakteryzuje się ono gorszą jakością druku. Ricoh MP 2852 może pochwalić się niezwykłą wydajnością tonera wynoszącą 11 000 arkuszy. Ricoh Simple Cube Design sprawia, że drukarka wyróżnia się na rynku. Jej nowoczesny i kompaktowy wygląd wynika z braku wystających elementów i zakrzywionego kształtu. Urządzenie wielofunkcyjne jest łatwe w obsłudze i nie wymaga częstej konserwacji. Pozwala to na zwiększenie wydajności biura. Atutem Ricoh MP2852 jest jego przystępna cena. Wydruki i kopie są w tym segmencie bardzo przystępne.

Parametry techniczne urządzenia Ricoh MP 2852

Ricoh MP 2852 może drukować z portu USB, karty SD lub skanera sieciowego. Jest lekka przy 65 kg i może obsługiwać papier o gramaturze od 52 do 157g/m2. Waży 65 kg i może pomieścić papier o gramaturze od 52 do 157 g/m2. Urządzenie posiada również opcje Bluetooth i Wi-Fi. Ricoh MP 2852 zużywa mniej niż 1,4 kW energii, co czyni go urządzeniem przystępnym cenowo. Panel sterowania jest łatwy w obsłudze i posiada kolorowe podświetlenie. Dotykowy panel LCD obsługuje 14 języków. Możesz zaprogramować parametry urządzenia, aby dostosować je do swoich potrzeb. Można drukować bezpośrednio do pliku, lub do wiadomości e-mail. Standardowe opcje obejmują druk naprzemienny i dwustronny. Na uwagę zasługuje możliwość pracy w sieci oraz obsługa wielu użytkowników i nośników. Drukarka Ricoh MP2852 jest zgodna z normą Energy Star. Oznacza to, że zmniejsza emisję CO2.